Hlavní náš zájem by měl být – osobní odpovědnost každého z nás za své vlastní zdraví.

Co je to zdraví? Je to celkový (tělesný, psychický, sociální a duchovní) stav člověka, který mu umožňuje dosahovat a žít optimální kvality života. Žijete opravdu kvalitní život? Jste sám/sama se sebou spokojen/a?

Kvalita Vašeho života se odvíjí od spokojenosti Vás samých s dosahováním cílů určujících směřování Vašeho života.

Úkolem každého z nás je, tlumit až odstranit tzv. životní nevýhody a zároveň upevnit a posilovat kladné podmínky našeho „zdravého“ života.

Tato terapie je založena na kognitivně-behaviorálním přístupu. Jde o postupné odstraňování nevhodných stravovacích a pohybových návyků (vnitřních a vnějších podnětů). Komplexní přístup k hubnutí zahrnuje i zvládání řady vnějších a vnitřních podnětů, které člověka provokují k jídlu.

Pěkně našlápnutý kurz!

Co Vás na kurzu čeká:

– kurz probíhá ve 12-ti po sobě jdoucích týdnech

– lekce trvá podle počtu účastníků cca 60-90 minut

– 3x Vás změřím na bio-impedančním přístroji Jawon ioi353 (na začátku, uprostřed kurzu a na konci, pokud si budete přát měření každou lekci, určitě Vám ráda vyhovím), veškeré výsledky Vám budou zaslány na mail + tištěné dostanete okamžitě s termotiskárny, zjistíme poměry v těle: tuky/svaly/vodu, viscerální tuk…

– během kurzu (v 5.týdnu a dle domluvy ještě v jednom týdnu pozdějším) společně se mnou a odbornou lektorkou na kondiční chůzi (Nordic Walking) Mgr. Zdenkou Šardovou http://www.nordic-walking-brno.cz/ vyrazíme do přírody (podle domluvy v rámci Brna a blízkého okolí). Dostanete zdarma zapůjčení holí a odborný výklad během celých dvou lekcí. 

– mám pro Vás připravenou ochutnávku zdravých jídel a potravin, pokud budete mít zájem, dostanete samozřejmě i recepty

– během celého kurzu jsem připravena Vám poskytnout odborné znalosti v oblasti výživy – řekneme si, jak by měl vypadat Váš den, co se týče skladby jídla, jaké potraviny volit méně a které více, dále si řekneme o základním rozdělení makroživin, o pitném režimu, proč je důležitý spánek a pohyb, jak se vyhnout stresu, vypočítáme si Váš denní příjem energie, budeme se učit číst z etiket…..

– …no prostě – každá hodina bude pěkně našlápnutá

Termíny kurzů

10.09. až 26.11. 2018, 09:00 - 10:30h - právě běží

12.09. až 28.11. 2018, 17:00 - 18:30h - právě běží

10.01. až 28.03. 2019, 17:00 - 18.30h

individuální lekce – začátek kdykoliv podle domluvy

Objednávky

Naše bonusy pro Vás:

  • dostanete slevovou kartičku na nákup v největším obchodě se zdravou výživou na Moravě – „Zdraví s chutí“, sleva se vztahuje na jeden nákup a to ve výši 10%
  • dále Vám poskytnu dárkový poukaz v hodnotě 600,- Kč ke změření na Jawon ioi353 v mé poradně, s platností 1rok zdarma
  • během kurzu budete průběžně dostávat brožurky týkající se daného tématu a tištěný materiál
  • během kurzu jsem Vám k dispozici (v domluveném čase) jak telefonicky, tak na mailu kdykoliv
  • do objednávky napište termín kurzu, o který byste měli zájem. Zapomněli jste? nevadí, přesný termín si potvrdíme při další komunikaci v mailu.
  • v průběhu všech terapií pitný režim zdarma
Close Menu