New Design KBTKurz „Hubněte Zdravě s Terezou“

STOB

Hlavní náš zájem by měl být – osobní odpovědnost každého z nás za své vlastní zdraví.

Co je to zdraví? Je to celkový (tělesný, psychický, sociální a duchovní) stav člověka, který mu umožňuje dosahovat a žít optimální kvality života. Žijete opravdu kvalitní život? Jste sám/sama se sebou spokojen/a?

Kvalita Vašeho života se odvíjí od spokojenosti Vás samých s dosahováním cílů určujících směřování Vašeho života.

Úkolem každého z nás je, tlumit až odstranit tzv. životní nevýhody a zároveň upevnit a posilovat kladné podmínky našeho „zdravého“ života.

Tato terapie je založena na kognitivně-behaviorálním přístupu. Jde o postupné odstraňování nevhodných stravovacích a pohybových návyků (vnitřních a vnějších podnětů). Komplexní přístup k hubnutí zahrnuje i zvládání řady vnějších a vnitřních podnětů, které člověka provokují k jídlu.

Pěkně našlápnutý kurz!

Co Vás na kurzu čeká:

- kurz probíhá ve 12-ti po sobě jdoucích týdnech (při individuální terapii se jedná o 10týdnů)

- lekce trvá podle počtu účastníků cca 60-90 minut

- 3x Vás změřím na bio-impedančním přístroji Jawon ioi353 (na začátku, uprostřed kurzu a na konci, pokud si budete přát měření každou lekci, určitě Vám ráda vyhovím), veškeré výsledky Vám budou zaslány na mail + tištěné dostanete okamžitě s termotiskárny, zjistíme poměry v těle: tuky/svaly/vodu, viscerální tuk…

- během kurzu (v 5.týdnu a dle domluvy ještě v jednom týdnu pozdějším) společně se mnou a odbornou lektorkou na kondiční chůzi (Nordic Walking) Mgr. Zdenkou Šardovou http://www.nordic-walking-brno.cz/ vyrazíme do přírody (podle domluvy v rámci Brna a blízkého okolí). Dostanete zdarma zapůjčení holí a odborný výklad během celých dvou lekcí. Pokud byste raději navštívili fitness centrum s fitness instruktorem Ing. Janem Florianem http://coregym.cz/ a zacvičili si s ním (např. na TRX pásech), je to na Vás, pro co se rozhodnete

- mám pro Vás připravenou ochutnávku zdravých jídel a potravin, pokud budete mít zájem, dostanete samozřejmě i recepty

- během celého kurzu jsem připravena Vám poskytnout odborné znalosti v oblasti výživy – řekneme si, jak by měl vypadat Váš den, co se týče skladby jídla, jaké potraviny volit méně a které více, dále si řekneme o základním rozdělení makroživin, o pitném režimu, proč je důležitý spánek a pohyb, jak se vyhnout stresu, vypočítáme si Váš denní příjem energie, budeme se učit číst z etiket…..

- …no prostě – každá hodina bude pěkně našlápnutá

Máte možnost výběru ze tří termínu, ať to do Vánoc stihneme!

skupinová terapie – 12.10. – 21.12 2017 – běží

další skupinová terapie – 22.11.2017 – 7.2.2018, 17.1. – 4.4.2018

individuální lekce – začátek kdykoliv podle domluvy

Naše bonusy pro Vás:

- dostanete slevovou kartičku na nákup v největším obchodě se zdravou výživou na Moravě – „Zdraví s chutí“, sleva se vztahuje na jeden nákup a to ve výši 10%

- dále Vám poskytnu dárkový poukaz v hodnotě 600,- Kč ke změření na Jawon ioi353 v mé poradně, s platností 1rok

- během kurzu budete průběžně dostávat brožurky týkající se daného tématu a tištěný materiál

- během kurzu jsem Vám k dispozici (v domluveném čase) jak telefonicky, tak na mailu kdykoliv

Do objednávky napište termín kurzu, o který byste měli zájem. Zapomněli jste? nevadí, přesný termín si potvrdíme při další komunikaci v mailu.

IMG_3978

 Na výšlapu při skupinové terapii.