Reference

Pojďte do toho se mnou! Sestavím vám jídelníček na míru a zhubnete jednou a trvale.

Brzy přidáte i vy svůj šťastný příběh!

Shodila jsem 2 kila tuku za měsíc

Pavla Mušálková

S dokonalou postavou válčím celý život. Dělala jsem vždy mnoho sportů a snažila se jíst tak, jak jsem uznala za vhodné. Stále se nic nedělo, i když jsem dřela jak mezek 6x týdně. Jednoho dne jsme měli s naší Nordic walking skupinkou seminář s paní Kukol. Její názory a pohled na zdravou stravu se mi velice zalíbil, takže jsem si k ní párkrát zašla na konzultace. Nakonec jsem si nechala vypracovat měsíční plán a i když to bylo ze začátku velice psychicky i časově náročné za měsíc jsem shodila neskutečný 2 kila čistého tuku. Zjistily jsme, že jsem jedla méně, než moje tělo potřebovalo, a proto si tělo stále ukládalo, co mohlo. Sice s dokonalou postavou stále ještě válčím, protože detaily trvají nejdéle, ale s paní Kukol to jde vše hned lépe. Mnohokrát ji tímto děkuji a jsem velice ráda, že jsem ji poznala!

Jak zhubnout po 40?

Kateřina Opálková

Jsem „skoro“40letá ženská, která, stejně jako mnoho ostatních v mém věku, se rozhodla něco začít dělat. Kromě toho, že mě trápila váha, začaly se pomalu objevovat zdravotní potíže.
Na paní Terezku jsem dostala kontakt zcela náhodně. Kolegyně v práci mi vložila do ruky její knihu a řekla, zkus to. Tak jsem to zkusila. Původně jsem měla strach, že je to další model hubnutí, ale opak je pravdou.
Je to úžasný člověk, plný energie. Už při prvním setkání člověka pohltí její elán. Její přístup je zcela profesionální a hlavně lidský. A to je to, co je pro mě velmi důležité. Těším se na každé setkání s ní. Paní Terezku mohu jen doporučit a doporučuji dále svým známým.

Hledala jsem kurzy hubnutí STOB

Markéta Doubková.

Terezku jsem našla úplnou náhodou na internetu, když jsem hledala od STOBU kurzy hubnutí.
Nikdy bych nevěřila, že díky hubnutí poznám tak skvělého, úžasného a strašně pozitivního člověka!! Terezka je opravdu člověk na svém místě. Je vidět, že ji její práce baví, naplňuje a že ji dělá s láskou. A to jsem už v životě vyzkoušela různé jídelníčky od rádoby výživových poradců. A po pravdě to byla hrůza. Terezka mi pár mýtů vyvrátila o kterých jsem si myslela, že to přece dělám a jím dobře, ale opak byl pravdou.
TAKŽE TEREZU KUKOL MŮŽU VŠEM JEN DOPORUČIT, TAKHLE BY TOTIŽ MĚLI VYPADAT VŠICHNI VÝŽIVOVÍ PORADCI!!!
Přála bych všem, kdo chtějí zhubnout, změnit stravovací návyky, nebo se chtějí naučit pravidelnosti, aby se nebáli toho prvního kroku, a paní KUKOL kontaktovali, opravdu to stojí za to.
Vím, že paní KUKOL oslovuji téměř pořád Terezko, ale je to tím, jaká je, mám ji strašně ráda jako člověka, takových lidí je dnes už hodně málo.

Takže za mě je Terezka TOP 1

Našla jsem profesionála, který dělá, co jej baví

Jitka Crhová

Paní Terezu Kukol vnímám jako člověka, v němž se spojuje vysoká profesionalita a současně lidskost a zájem o každého člověka. K tomu paní Terezka (jak jí s jejím svolením říkám) přidává nadšení a zápal, se kterým dělá svou práci. Myslím si, že takhle vypadají lidé, kteří jsou opravdu „na svém místě“ – tzn., dělají to, co umí, co je těší, baví, naplňuje radostí a dává smysl. Také to určitě patří k důvodům, proč přináší práce paní Terezky tolik užitku jejím klientům, k nimž se ráda počítám… :-).

Tereza vždy rozklíčovala případnou příčinu mého nezdaru a navrhla lepší řešení

Simona Panáčková

S paní Terezou Kukol jsem se seznámila na školení o zdravé výživě a zdravém životním stylu. Vzhledem k tomu, že mě školení velmi zaujalo, obrátila jsem se po školení přímo na paní Terezu Kukol a požádala jsem ji o schůzku, aby mi poradila s jídelníčkem a změřila na přístroji InBody, abych zjistila, jak na tom jsem. Od té doby jsem pravidelně docházela na měření a na konzultace. Nejdříve mě sama sestavovala jídelníček na míru, později jsem si jídelníček připravovala sama a ona mi ho upravovala. Na každou konzultaci jsem se těšila, protože paní Tereza byla vždy velmi milá a v klidu rozklíčovala případnou příčinu mého nezdaru a navrhla lepší řešení. Po celou dobu mi byla oporou, povzbuzovala mě nejen jako odborník ve své práci, ale i jako člověk. Udělala si na mě vždy čas, když jsem potřebovala a radila mně také mailem, když jsem měla aktuální problém nebo dotaz, upozornila mě na chyby, kterých jsem se dopustila a navrhla vhodné řešení.

Po konzultaci s ní  jsem vždy odcházela plná energie a chuti do dalšího pokračování. Předpokládám, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

Jídelníček na míru mi pomohl

Jana Kličková

Všem velmi ráda doporučuji poradkyni na výživu Terezku Kukol, moc mi pomáhá se sestavením jídelníčku na míru, protože jsem kvůli mým zdravotním komplikacím (které jsem měla po stálém držení „zaručených“ diet a po IVF), dostala od lékařky dvě diety, kdy se prakticky jídlo u jedné diety doporučovalo a u druhé bylo zakázáno. Mé dvě „diety“ jsou jaterní a na DNU. Od druhého dne dodržování jídelníčku jsem přestala mít téměř bolesti v oblasti jater, po cca 1,5 měsíci jsem bez otoků a bolestí způsobených dnou, mám mnohem hezčí pleť, zlepšila se kvalita vlasů a nehtů a co jsem vůbec nečekala, mám i po mém chronickém zánětu močového měchýře, což beru jako naprosto úžasnou věc, protože mi vždy lékaři dávali jen různá antibiotika další přípravky na „léčbu“ zánětu a to ještě nepočítám ztracená kila, která jsou jako bonus :-). Stále chodím na kontrolní měření a konzultace a věřím, že s Terezkou zvládnu i to, že si splním jeden velký SEN.

Díky paní Tereze jsem našla novou inspiraci a hlavně cestu ke zdravému a spokojenému životu

Ludmila Hrachovinová

„Terezu Kukol mohu jako poradkyni zdravého a aktivního životního stylu velmi doporučit. Oceňuji  jak její profesionalitu  a komplexní způsob práce s klientem, tak lidský a optimistický přístup. S nadváhou bojuji celý život a s větším či menším úspěchem jsem prošla mnoho kurzů a poraden. Na jedné přednáškové akci, jsem díky paní Tereze a jejích kolegů rozšířila svoje znalosti, našla novou inspiraci a hlavně cestu ke zdravému a spokojenému životu.“

Naučila jsem se více přemýšlet o tom, co nakupuji

Iva Pokorná

Jsem velmi ráda, že jsem mohla absolvovat kurz hubnutí (kognitivně-behaviorální) právě u Terezy Kukol. Byla pro mne skvělý průvodce do světa zdravého stravování. Od prvního vstupu do poradny jsem věděla, že jsem v těch správných rukou. Byla vždy milá, laskavá a usměvavá. Učila mne, co je přínosné v mém stravovacím režimu, kde je potřeba jídlo změnit, kde přidat či ubrat. Líbilo se mi, že jsme mohly spolu prodiskutovat konkrétní způsob, jak uvést do praxe to, co mi doporučila změnit. Naučila jsem se více přemýšlet o tom, co nakupuji, proč vlastně to či ono jím, i když už nemám hlad. Přínosné byly diskuze, které jsme vedly o celkovém stravování rodiny, jak zkusit postupně změnit jídelníček pro celou rodinu, co učit děti, jak připravovat svačiny. Díky ní jsem vyzkoušela i Nordic walking s odborníkem a postupně se nadchla pro nové druhy cvičení a pro oprášení těch dávno zapomenutých. Když jsem hledala řešení, jak změnit své stravovací návyky, doufala jsem, že se mi podaří najít výživového poradce, který rozumí tomu, co dělá a to se mi podařilo. Tereza je prostě odborník, který umí pracovat s klientem.

Díky Tereze se mi podařilo najít chuť měnit své návyky stravovací i pohybové.

Moc oceňuji vstřícný a profesionální a přátelský přístup Terezy

Jana Vránová

Spolupráce s Terezou mi hodně dala a pár kil jsem ubrala. Naučila jsme se jíst zdravěji, zajímavěji a tak, aby to mému tělo prospělo a mým chutím vyhovělo. Moc oceňuji vstřícný, profesionální a přátelský přístup Terezy a mám radost, že mi opravdu pomohla. Nejlepším doporučením je myslím to, že s ní spolupracují i další členové mé rodiny, např. moje sestra, také její rady vždy velice zajímaly mojí dceru, která studuje regeneraci a výživu ve sportu, ale i druhou dceru a manžela, a podle doporučení Terezky doporučení se do značné míry stravuje celá moje rodina.

Tuto zkušenost bych doporučila každému, kdo chce nejen zhubnout

Ivana Olejníčková

Vždy jsem se snažila zhubnout a jíst zdravě, ale až za pomoci paní Kukol jsem porozuměla všemu, co jsem dělala celou dobu špatně. Zpočátku jsem se bála, že budu muset jíst jen jídla, která jsou chuťově nevýrazná a nudná. Když jsem poprvé uviděla jídelníček, tak mě hrozně překvapilo, že jídla jsou úplně normální a jsou zohledněny i moje oblíbené potraviny (mezi nimiž je i čokoláda, smetana apod.). Po čase, když jsem si zvykla na režim (nejnáročnější byla příprava jídla na další den), tak jsem se musela sama sobě smát, že se celý život týrám kdejakou drsnou dietou a teďka hubnu a přitom se pořád nacpávám dobrým jídlem. A ono to opravdu funguje! K doktorům chodím velice nerada a vždy mě to dost stresovalo, ale k paní Kukol jsem se vždy těšila a odcházela se skvělou náladou. Hned při první schůzce jsem poznala, že tato osoba je na pravém místě a že ji její práce velice baví. A to se pak hubne mnohem lépe, když vás někdo pochválí, sdílí radost z výsledku a v podstatě nic nezakazuje. Neudržíte se a něco, co není úplně zdravé sníte? Nevadí,  tak se potrestejte sportem! Nejsem zrovna milovník sportu, tak jsem si to vždy raději rozmyslela a nechala si zajít chuť. A asi po měsíci, kdy tělo nestrádalo, tak všechny chutě na sladké, tučné apod. prostě zmizely. Co je podle mě taky super je fakt, že mi konečně někdo pořádně a pro mě srozumitelně vysvětlil, proč jsou vlastně nezdravá jídla nezdravá, co se děje v těle při cvičení, jak jíst před a po cvičení, jak technologicky správně připravit jídlo a spousty zdravých receptů.

Tuto zkušenost bych doporučila každému, kdo chce nejen zhubnout, ale taky každému, kdo chce mít zdravé tělo. Moje dosavadní výsledky jsou ty, že jsem hubenější, vitálnější a mám pořád báječnou náladu.

Na základě dobrých zkušeností jsem přivedla k Tereze i svou dceru.

Jana Talašová

Výživovou poradkyni Terezku Kukol jsem navštěvovala minulý rok a byla jsem moc spokojená. Dozvěděla jsem se řadu  užitečných rad a ještě jsem si odnesla spoustu receptů  na vaření i na pečení. Její dýňová polévka se stala nejoblíbenější polévkou mé dcery Markéty. Na základě dobrých zkušeností jsem přivedla k Tereze i svou dceru. Je jí 12 let a potřebovala, jako vrcholová sportovkyně moderní gymnastiky, poradit se správným jídelníčkem, který by přispěl k výkonnosti a zároveň zdraví při velké fyzické zátěži. S dětmi to Terezka umí, takže spokojená byla  i moje dcera. Mohu jen doporučit.

Tereza mě oslovila tím, že mi necpala Jáhly s celerem.

Zuzana Křenková

Moc děkuji Tereze za to, že mi vstoupila do života, musela jsem si počkat 30 let. Byly to dlouhé roky plné koblih, slaniny a mléčné čokolády, ale vyplatilo se počkat si 🙂 Oslovila mě tím, že mi necpala jáhly s celerem, dokud nebudu jako Twiggy (a poté bych se stejně potajmu vrátila ke svým oblíbeným chutím a méně oblíbeným kilům), ale respektovala mě i s mými chutěmi a potřebami. Navíc je moc milá a co nejvíc – je na ní vidět, že ji to baví. A mě to pak bavilo taky…

Mohu srovnávat, jelikož jsem navštívil i jiné poradny a nemohu se zbavit dojmu, že tam šlo jen o „tahání“ peněz

Richard Zich

Paní Kukol je odbornice, jejíž odborné znalosti – dle mého názoru – dalece přesahují rámec „pouze“ oblasti zdravého životního stylu. Je vstřícná, ochotná, empatická a má vynikající přístup ke klientovi.

Mohu srovnávat, jelikož jsem navštívil i jiné poradny a nemohu se zbavit dojmu, že tam šlo jen o „tahání“ peněz. Tady jsem se setkal s úplně jiným přístupem, což velmi oceňuji.

K vyhledání odborníka ohledně zdravého životního stylu mě přiměly dva důvody:

Jako bývalý vrcholový sportovec vím, že je NUTNÉ se o své tělo starat a zajistit mu všechny potřebné látky pro jeho výživu a správnou funkci. Jinak je jen otázkou ČASU, kdy onemocní nebo se zraní.

Druhý důvod jsou mé děti. Mám dva malé kluky ve věku 2 a 4 let. A mým cílem je jejich osobní rozvoj a ochrana před případnými nemocemi. Což je podmíněno právě zdravím. Inspirovala mě paní Kukol, která má také dvě děti a spoustu let neměly žádnou nemoc.

Cesta, kterou mi ukázala, je založená na vyváženosti nejen ve stravování, ale i v životě

Marktéta Fisherová

S paní Terezou jsem začala spolupracovat v roce 2016. Moc mi pomohla se změnou mých stravovacích návyků. Její přístup ke zdravé výživě a ke klientům mi velmi vyhovuje. Je milá, vstřícná, je s ní zábava a má spoustu energie. Po osobních konzultacích mám vždycky pocit, že trocha té energie a nadšení přešla i na mě. Když jsem se rozhodla, že začnu řešit svoje přebytečná kila, nemohla jsem si vybrat lépe. Cesta, kterou mi ukázala, je založená na vyváženosti nejen ve stravování, ale i v životě.“