Hledáte cestu,

jak efektivně zhubnout jednou provždy?

Potřebujete nabrat kila,

nebo navrhnout zdravý jídelníček pro sportovce?

Chcete se dostat do kondice,

nebo zhubnout po porodu a neohrozit kojení?

 

Potřebujete pomoc

s úpravou jídelníčku při intoleranci potravin?

Chcete sestavit

vyvážený vegetariánský či veganský jídelníček, aby vaše tělo nestrádalo?

Rádi byste “jen”

změnili stravovací návyky a osvojili si zdravý životní styl?

Ráda vám pomohu, ať už je váš motiv pro sestavení zdravého jídelníčku jakýkoliv…

„Změna životního stylu je, že nahradíme to, co nám nevyhovuje něčím jiným…”

Jak to všechno probíhá?

Bát se mě nemusíte – nehodnotím, pomáhám!

Budeme si povídat – budu od vás potřebovat získat informace nejen o tom, co vás do výživové poradny přivedlo, ale také mě bude zajímat, jaké jsou vaše stravovací zvyklosti, váš denní i víkendový režim a pohybové aktivity. Nemusíte mít strach, nebudu vás ani váš životní styl hodnotit! Mou snahou je pomoci vám nalézt cestu, jak společnými silami naplnit vaše potřeby či toužebná přání co se vaší fyzické stránky týče ;-). 

A abychom se ke splnění vašich cílů vydali správným směrem, prověřím si stav vašeho organismu na lékařsky certifikovaném bio-impedančním přístroji Jawon, který mi pomůže sestavit vám 100% individuální stravovací plán. Jídelníček na míru budu moci, díky měření, sestavit přesně tak, aby odpovídal vašim chutím, ale také potřebám vašeho těla (samozřejmě s ohledem na vaše zdravotní omezení).

 

Naučím vás, jak si sestavit jídelníček a stravovat se tak, aby to bylo dlouhodobě udržitelné, abyste si ve zdravějším stavování našli zalíbení a těšili se na každý oběd či svačinku. 

 

Jak bude vypadat váš zdravý jídelníček?

Stravovací plán bude obsahovat rady a tipy, na co se zaměřit, čemu se vyhnout při výběru potravin a při přípravě jídla. Zpracovaný jídelníček vám bude sloužit dlouhodobě jako vaše osobní kuchařka s minimálně 150 recepty včetně postupů přípravy.

Na konzultacích jej budeme „ladit“ s vašimi potřebami

Na každé návštěvě budeme porovnávat výsledky z měření na lékařsky certifikovaném přístroji Jawon (možná znáte jeho „hobby verzi“ InBody). Na výsledcích uvidíte, jak jste na tom s poměry podkožního a útrobní tuku, svalstva a vody v těle. Při další konzultaci můžeme výsledky porovnávat a vidět tak změny ve vašem těle okamžitě pomocí grafů. Vždy klient odchází s vytištěnými výsledky, kterým rozumí, chápe, co přístroj naměřil a co to znamená.

Podle potřeb klient dostává buď v tištěné podobě, nebo na email materiály, které mu mají pomoci řešit jeho konkrétní problém, se kterým za mnou přišel. Pokud ke mně klient bude chodit např. rok, každou lekci dostane další a další dávku odpovědí na jeho otázky. Žádná hodina není stejná. 😉

 

Konzultace probíhají v mé poradně v Brně nebo blízkých Židlochovicích. 

Zakládám si na tom, aby se u mě mí klienti cítili uvolnění, klidní, aby měli pocit důvěry a opory. V příjemném prostředí mé poradny, třeba s kávou v ruce, probereme vaše návyky a po změření na bio-impedančním přístroji zjistíme poměry svalů, tuků i vody a můžeme okamžitě navrhnout řešení „co s tím“. 

Pracuji s klientem jako s osobností se svými specifickými potřebami, není možný totožný přístup ke všem. Nejsem zvyklá nikoho hodnotit, natožpak kárat. Pro mě, a hlavně pro vás, mé klienty, je velmi důležité, abyste se cítili dobře, uvolněně a mohli si dovolit být sami sebou, protože jen, když mi odkryjete své karty a když k sobě budeme upřímní, můžeme dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Individuální přístup je alfou a omegou úspěšného výživového poradenství.

Během mé kariéry výživového poradce jsem nikdy nevytvořila dva stejné jídelníčky. Každý můj sestavený jídelní či dietní plán je originální a na míru sestavený pro potřeby daného klienta s ohledem na stav jeho organizmu, jeho výšku, váhu, věk a jiné parametry, které jsou pro sestavení zdravého jídelníčku na míru podstatné.

Pro koho tvořím jídelníčky?

Jídelníčky tvořím nejen pro lidi, kteří chtějí hubnout – redukovat svou váhu nebo množství tuků v těle. Mou běžnou praxí je také tvorba jídelníčků na míru pro sportovce.

Ráda pracuji také se ženami, které se chtějí po porodu dostat do kondice, ale přitom chtějí zachovat pro své ratolesti to nejdůležitější – dostatek živin v mateřském mléce.

Speciální přístup si pak vyžaduje tvorba jídelníčku pro děti. Samostatnou skupinou, kde je třeba notná dávka zkušeností a taktu, jsou pak adolescenti, kteří někdy mívají tendence se bezhlavě vrhnout do radikálního výživového směru (ať už jde o snahu držet diety nebo naopak “ujíždět” na nezdravé stravě). S nimi pak velmi citlivě probírám výživu v širších souvislostech a hlavně tak, abychom vyladili stravovací návyky v souladu s potřebami dospívajícího organizmu a například touhou “líbit se”..

Coby certifikovaný výživový poradce vám mohu také pomoci sestavit jídelníček na míru při intolerancích některých složek stravy nebo při individuálních zdravotních komplikacích.

Jaké jídelníčky pro vás na míru sestavím?

Redukční

Personalizovaný, individuálně sestavený jídelníček zohledňující vaše chutě, stravovací návyky, pracovní dobu i životní styl je řešením, které může vést k systematické redukci vaší hmotnosti.

Nabírací

Rádi byste nabrali nějaký ten sval nebo tuk? Je Vám často zima? Každý Vám říká, že jste hubení?

 

 

Vegetariánský

Změnili jste stravovací režim z racionálního na vegetariánský či veganský? Zdá se vám vaše strava příliš jednostranná a nevyvážená?

Těhotenský / kojicí

Čekáte miminko nebo kojíte a chtěla byste přijímat s ohledem na sebe i miminko co nejkvalitnější, vyváženou a pestrou stravu?

 

 

Dětský

Zdá se vám, že vaše dítě zobe během dne samé kokina, a pořádně nic kloudného nesní? Vysvětlím vám důvody, proč se tak děje, a jak zlepšit jeho stravování tak, aby mu jídlo chutnalo.

Dospívající

Frčí vaše dítě na fast foodových jídlech? Nebo se vaše dcera rozhodla být vegankou? Vysvětlím vám důsledky tohoto stravování, a najdeme společně náhrady, které by uspokojily adolescenta i nás rodiče..

 

Zdravotní jídelníčky

celiakie

Už vám leze krkem denně konzumující rýže, zelenina a nejrůznější bezlepkové suchary?

laktózová intolerance

Lékař vám zakázal mléčné produkty, na kterých jste doposud ujížděli? Rozhodně existuje řešení, dokonce chutné řešení.

vysoký cholesterol

Tolik obávaná hodnota zvýšeného cholesterolu postihla i vás? Zakázali jste si například vajíčka? Tak já vám je povolím a vysvětlím proč…

vysoký tlak

S vyšší váhou a převážně vysokým viscerálním tukem (meziorgánový tuk – změří nám jej v poradně přístroj) se pojí většinou i vysoký krevní tlak.

potravinové alergie

Alergolog vám zakázal nějakou skupinu potravin? Určitě jde i bez této potraviny (např. ořechy, ryba, česnek, čokoláda…) vytvořit pestrý jídelníček, který vám bude chutnat.

Změňte svůj životní styl, kupte si mou knihu a inspirujte se příběhy mých klientů!

Poradenství s praxí i bez praxe

Kniha s příběhy mých klientů. Jaké byly jejich úspěchy i neúspěchy, strachy či radosti? Zakuste motivaci od těch, kteří již úspěšně zhubli a také získejte část mého know-how.