Poradenství s praxí i bez praxe

V knize se Vám snažím přiblížit některé příběhy mých klientů, mé přístupy ke každému, jejich zpovědi a reakce, také jejich úspěchy a neúspěchy.

Dávám Vám k dispozici své vyzkoušené a fungující rady, dočtete se jak vybírat potraviny, jak správně jídla kombinovat, jaké zásady platí v redukčním jídelníčku, a jak jsem ke každému klientovi přistupovala, včetně energie, kterou jsem jim vypočítala. Máte k dispozici také některé jídelníčky, které jsem jim sestavila a kterými se řídili. Součástí knihy je i můj osobní příběh. V knize jsou také uvedeny myšlenky na „zamyšlenou“.

Kniha je vhodná pro širokou skupinu lidí, pro hubnoucí, pro lidi, kteří mají nějaké zdravotní omezení nebo chtějí svoji tělesnou hmotnost naopak přibrat, nebo pro každého, kdo si chce změnit a zlepšit kvalitu svého života. Kniha může být také dobrým rádcem pro začínající výživové poradce a všechny, kteří chtějí sdílet příběhy svých kolegů v praxi.

Jak si knihu můžete zakoupit?

  • u mě v poradně (pouze klienti a lidé absolvující mé semináře po předchozí domluvě – mailem, sms)
  • doručení prostřednictvím České pošty – objednávka přes kontaktní stránku
  • Věřím, že si každý z Vás v knize vybere to, co sám hledá. Kniha je psaná velmi čtivou a příjemnou formou. Není to „výživářská nalejvárna“, jak se někteří mohou domýšlet, ale realita, praxe, přístupy, výživa a také psychologie.

Změnte přístup, změňte mapu

Možná Vám právě tato kniha může pomoci ve Vašem životě, ve Vašem posunu, nejen při hubnutí, a i kdyby to měla být jedna jediná věta, která Vám z celé knihy utkví v hlavě a pomůže Vám k Vaší změně a v cestě k cíli, pak je to právě to, o co mi jde, co si přeji a proč jsem i tuto knihu napsala.

Zajímá vás klinická psychosomatika?

Přečtěte si mou  druhou knihu Výživa a neurologie

Kniha je rozdělená na dvě části, z nichž jednu část napsal kolega Jiří Adamec, poměrně detailně se věnuje například vývojové psychologii, neuro-vývojovým poruchám, autonomní výživě CNS, také významu neuro-hormonálních okruhů, psychosomatickým projevům u pacientů s duševní poruchou a dalšími tématy.

Té druhé části se věnuji já, kde se zaměřuji především na výživu jako obecnou „léčbu“ proti nemocem, dále na výživu dítěte od prenatálního období, potažmo výživou ženy v těhotenství, nabízím také přehled potravin a mikroživin, na které by žena v období těhotenství neměla rozhodně zapomínat, dále terapeutickou praxi a jako poslední jsou kazuistiky.

Cena knihy: 89 Kč

Možnosti vyzvednutí/zakoupení si knihy:

  • u mě v poradně (pro klienty je k dispozici k zakoupení kdykoliv v průběhu konzultací, pro ostatní pouze po předchozí domluvě – mailem, sms)
  • absolventi zájmového studia pana Adamce si ji mohou zakoupit přímo u něj
  • doručení prostřednictvím České pošty – objednávka přes kontaktní stránku

Věřím, že si každý z Vás v knize vybere takové informace, co sám hledá a pro které si knihu zakoupil.

„Pokud ve věcech života najdeme krásu, tíha, která nás trápila, zmizí“

Nejsem žádný spisovatel, a také nejsem člověk, který ve svých 35-ti letech „pobral“ všechnu moudrost, ale to, co se Vám snažím předat v knížce, jsou mé nastudované, pochopené a odzkoušené situace, informace a zkušenosti, které by mohly poukázat, vysvětlit a přiblížit co nejjednodušším způsobem právě výše zmiňovanou tématiku.

Přeji příjemné čtení plné těch nejpohodovějších nápadů plynoucí z Vašich myšlenek.

Je pro Vás prevence zdraví důležitá?

Můžete si přečíst mou třetí knihu Výživa a prevence

Kniha je rozdělená na dvě části, z nichž první část napsal kolega Jiří Adamec, kde kromě odborných informací najdete také kazuistiku.

Druhé části se věnuji já. Můžete se dočíst na co má vlastně prevence vliv. Jsou zde rozpracovaná témata jako je výživa, sport, stres, vliv prevence na nadváhu a obezitu. Najdete zde tabulku stresových životních událostí, kde si sami můžete udělat test, dále pak grafy, testy, a reálné kazuistiky.

Cena knihy: 129 Kč

Možnosti vyzvednutí/zakoupení si knihy:

  • u mě v poradně (pro klienty je k dispozici k zakoupení kdykoliv v průběhu konzultací, pro ostatní pouze po předchozí domluvě – mailem, sms)
  • doručení prostřednictvím České pošty, poštovné 70 Kč – objednávka přes kontaktní stránku

Věřím, že si každý z Vás v knize vybere takové informace, co sám hledá a pro které si knihu zakoupil.

Přeji příjemné čtení a věřím, že i kdyby Vám měla pomoci pouze jedna jediná věta nebo myšlenka z této knihy, budu velmi ráda a to je ten smysl, pro který já osobně knihy píši.

Děkuji mému manželovi, bez kterého by ani jedna z mých knih nebyla nikdy vydaná. Bez jeho ucelení mých myšlenek a korektur, bych byla „marný“ spisovatel.