Ukážu vám cestu, jak zhubnout jednou provždy.

„Přibírám i ze vzduchu, už skoro nic nejím a stejně tloustnu“

… hlášky, které slýchám v poradně denně.

Znáte to taky? Poradím vám, jak zdravě zhubnout bez zázračných nápojů či pilulek…

 

Jmenuji se Tereza Kukol a zabývám se výživovým poradenstvím v Brně, kde se můžeme setkávat a společně pracovat na vaší postavě snů 😉

Možná některé z vás hned na začátku zklamu, ale chci, abyste věděli, co ode mě můžete očekávat a s čím vám rozhodně neporadím – neporadím vám, jak zhubnout co nejrychleji, ani vám nedám tip na “zaručenou” redukční dietu. Zato vám ale ukážu cestu, jak zhubnout jednou provždy, bez hladovění i jojo efektu, aniž byste si museli celý život něco zakazovat… Pomohu vám vybudovat si zdravý životní styl, který vás bude bavit!

 

Jak probíhá “hubnutí s Terezou”?

 

Setkáme se v mé výživové poradně v Brně nebo v Židlochovicích, kde společně probereme vše potřebné. Jedině tak vám budu schopna sestavit jídelníček na míru, respektive celý hubnoucí plán, který bude přesně odpovídat vašim chutím, potřebám vašeho těla, aktivitám i vysněným cílům.

Na osobní schůzce si nejprve společně popovídáme. Budu od vás potřebovat získat informace nejen o tom, co vás do výživové poradny přivedlo, ale také mě bude zajímat, jaké jsou vaše stravovací zvyklosti, váš denní i víkendový režim a pohybové aktivity. Nemusíte mít strach, nebudu vás ani váš životní styl hodnotit! Mou snahou je nalézt cestu, jak společnými silami naplnit vaše potřeby či toužebná přání co se vaší fyzické stránky týče ;-). Pomohu vám vyladit jídelníček i pohybové aktivity tak, abychom společnými silami dosáhli vašich vytoužených cílů.    

Abychom se vydali vstříc vašim cílům  tou správnou cestou, prověřím si stav vašeho organismu na lékařsky certifikovaném bio-impedančním přístroji Jawon, který mi pomůže sestavit vám 100% individuální stravovací plán. Výsledky měření nám prozradí, jak je na tom vaše tělo se svaly, tuky (jak podkožním, tak útrobním neboli viscerálním), minerály, proteiny, s vodou… 

Jedině tak vám budu schopna sestavit vyvážený jídelníček a navrhnout plán vašich aktivit tak, aby odpovídal vašim chutím, možnostem, ale také potřebám vašeho těla (samozřejmě s ohledem na vaše případná zdravotní omezení). Jen tak můžeme přenastavit váš životní styl – abyste neprošli jen nějakou další “redukční dietou”, ale abyste zhubli jednou provždy a váhu si byli schopni dlouhodobě udržet, aniž byste strádali a celý život si něco odpírali ;-).

Ukážu vám cestu, jak zdravě hubnout a najít si zdravý životní styl přesně podle svých chutí jednou provždy… 

Po podrobné konzultaci vám sestavím individuální jídelníček, přípdně pohybový plán na míru, který budeme v následujících týdnech či měsících upravovat tak, abyste si nové stravovací i pohybové návyky osvojili a abychom postupně vyladili vaše zdravé jídelníčky i aktivity k dokonalosti. Abyste si našli svou vlastní cestu k lepšímu a zdravějšímu způsobu stravování i pohybu. Naučím vás také, jak můžete občasné “stravovací úlety” vykompenzovat a netrápit se kvůli snědené čokoládě. 

 “Pomáhám svým klientům nalézt cestu a zálibu ve zdravém životním stylu – nebudu vás nutit zobat zrníčka nebo jíst brokolici, když ji bytostně nesnášíte, nebudu vám rozhodně předepisovat žádné drastické diety ani zázračné koktejly! Pomůžu vám naučit se sestavit si celodenní zdravý jídelníček přesně podle vašich možností i chutí :-).”

Co poradenstvím u mě získáte?

dlouhodobý koučink

výhody ve formě slevových kupónů v prodejně Zdraví s chutí

měření na lékařsky certifikovaném bio-impedančním přístroji

během konzultací učím klienty nejen správně skládat jídelníčky, ale potraviny správně upravovat a umět se orientovat v etiketách …

pravidelný přísun informací nejnovějších poznatků z oblasti výživy a zdraví

občasné ochutnávky domácích moučníků, pomazánek… přímo v poradně při konzultaci

neustálou podporu na e-mailu (reakce max. do 48 hodin)

na každé konzultaci získáte edukativní materiály (tištěné, pdf)

A co vám poradenství u mě nepřinese?

žádné drastické diety

hladovění

v žádném případě ode mě nedostanete žádný druh speciálně zaručených hubnoucích koktejlů

strach z další návštěvy – klienty nikdy nestresuji, ale zásadně povzbuzuji a motivuji k dosažení jejich cíle a když se nedaří, vymyslíme společně novou cestu  😉 

 

 

Získejte týdenní jídelníček zdarma!

Jídelníček vám sestavím z běžných potravin na 7000kj.

Využijte měření tuku zdarma!

v 15 ti minutách získáte cenné informace a možná i novou motivaci do budoucna…