„Změna životního stylu“ je způsob, kdy stav, který nám ve skutečnosti „nesedí“ a nevyhovuje, nahradíme jiným…

Podle výsledků z bio-impedančního přístroje Jawon popř. z vlasové analýzy budete-li chtít (není nutná), Vám navrhnu vysoce personalizovaný stravovací plán (jídelníček) odpovídající potřebám Vašeho těla s ohledem na Vaše zdravotní omezení, preference a další. Stravovací plán bude obsahovat rady a tipy na co se zaměřit, čemu se vyhnout při výběru potravin a při přípravě jídla, zpracovaný jídelníček Vám bude sloužit dlouhodobě jako Vaše osobní kuchařka s minimálně 150 recepty. Dostanete také kompletní výsledky z každého měření na lékařsky certifikovaném přístroji Jawonu, na kterých uvidíte, jak jste na tom s poměry tuk (podkožní a útrobní) /svaly/voda…v těle a při další konzultaci můžeme výsledky porovnávat a vidět tak změny ve vašem těle okamžitě pomocí grafů.

Také navrhnu stravovací plán těhotným ženám, kojícím maminkám, dětem i seniorům.

Stravovací plán může být vypracován jak na redukční dietu, nebo při přibývání na váze, ale i pro ty, kdo si jen přejí udržet svou hmotnost a zesílit vitalitu, kdo chtějí jen zlepšit své stravovací návyky nebo se v nich ujistit a „najít svou cestu“.

Nabízím vypracování stravovacího plánu také sportovcům, lidem se stravovacím omezením, či s cílevědomým zaměřením např. na vegetariánskou stravu apod.

Vlasová analýza není nutná k vypracování stravovacího plánu.

Jako další možnost při práci s klientem  využívám kognitivně-behaviorální terapii společnosti STOB, jak individuálně, tak skupinově. Vždy se rozhoduji podle možností a dané situace klienta.

Konzultace probíhají v poradně, kde je kladen důraz na příjemné a čisté prostředí, a atmosféru, kterou si vytvářím společně s klientem. Důležité je, aby se všichni mí klienti cítili dobře, uvolněně a třeba i odpočatě.

Co Vám přinese poradenství u mě?

 • dlouhodobý koučink
 • výhody ve formě slevových kupónů v prodejně Zdraví s chutí
 • slevu na nákup u firmy Tropico, Vitaminy u ledu
 • měření na lékařsky certifikovaném bio-impedančním přístroji
 • během konzultací učím klienty nejen správně skládat jídelníčky, ale je i správně upravovat technologicky, umět se orientovat v etiketách ...
 • pravidelný přísun informací nejnovějších poznatků z oblasti výživy a zdraví
 • občasné ochutnávky domácích moučníků, pomazánek… přímo v poradně při konzultaci
 • kdo chce, má možnost dalšího vzdělávání se na seminářích pořádané přímo mnou společně s odborníky na dané téma, za velmi přijatelnou cenu
 • neustálá podpora na e-mailu do 48hodin nejpozději

A co Vám poradenství u mě nepřinese?

 • žádné drastické diety
 • ani hladovění
 • v žádném případě ode mě nedostanete žádný druh speciálně zaručených hubnoucích koktejlů

„Nesni o svém životě, žij svůj sen!“
„Je třeba milovat život, abychom jej mohli žít, a je třeba život žít, abychom jej mohli milovat.“

Jawon ioi 353

přístroj pro multifrekvenční segmentovou bioimpedanční analýzu lidského těla

přístroj je certifikován jako „medical device“

Provádí tak komplexní a přesné měření, které zefektivní dodržování redukčního jídelníčku a pohybové aktivity. Samotná analýza trvá cca 25 sekund a z výsledků se mj. dozvíte, jak je na tom vaše tělo se svaly, tuky jak podkožním tak útrobním neboli viscerálním, minerály, proteiny, s vodou…

Jaké informace o svém těle získáte?

Jawon ioi 353 Vám změří:

Tělesnou vodu, tělesný tuk, svalovou hmotu, bez-tukovou hmotu, tělesnou váhu, stupeň obezity – BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR), doporučení minimální kalorické potřeby (BMR), hodnocení tukové a svalové tkáně.
Měření v jednotlivých tělesných částech těla stanovené každou frekvencí zvlášť tuková a svalová hmota,

Jawon rozděluje tělo do pěti segmentů a impedancí, každého segmentu měří zvlášť na několika frekvencích. Díky technologii MF-BIA má velmi vysokou úroveň přesnosti. Přístroj Jawon mohou využít všechny osoby ve věku 3-99 let do maximální hmotnosti 250 kg a výšky 2,2 m. Nedoporučuje se při kardiostimulátoru a těhotným ženám, i když nebyl zaznamenán jakýkoliv negativní vliv na plod. Těhotenství ale složení těla specificky mění a vyhodnocení výsledků by bylo zavádějící.

Smluvní podmínky s klientem Smluvní podmínky s klientem + čestné prohlášení mě a klienta je k dispozici potom při podpisu těchto smluvním podmínek v poradně.