Jmenuji se Tereza Kukol a zabývám se osobním výživovým poradenstvím v Brně a přilehlých Židlochovicích. 

Jsem nutriční poradce a dlouhodobý kouč lidí, kteří chtějí změnit svůj životní styl a trvale zhubnout, zlepšit si fyzickou kondici a posílit své zdraví. Naučím vás, jak si sestavit jídelníček a stravovat se tak, aby to bylo dlouhodobě udržitelné, abyste si ve zdravějším stavování našli zalíbení a těšili se na každý oběd či svačinku.

Individuální přístup je alfou a omegou úspěšného výživového poradenství.

Během mé kariéry výživového poradce jsem nikdy nevytvořila dva stejné jídelníčky. Každý můj sestavený jídelní či dietní plán je originální a na míru sestavený pro potřeby daného klienta s ohledem na stav jeho organizmu, jeho výšku, váhu, věk a jiné parametry, které jsou pro sestavení zdravého jídelníčku na míru podstatné. 

Považuji za důležité vědět, co jím, znát složení potravin a orientovat se v metabolických procesech v těle. Vždy mě to fascinovalo a lákalo. Sama jsem si prošla v období puberty různými dietami, mám za sebou různé životní etapy, které vyžadovaly velké pochopení, nekonečnou trpělivost, vnitřní klid a přitom všem být stále usměvavá a pozitivně naladěná. To mě v životě posunulo dál a mnohému naučilo a budu moc ráda, když budu moci být vám průvodcem a oporou při vašem chcete-li hubnutí, přibývání na váze nebo jen při změně jídelních návyků.

Ráda zkouším a zjišťuji nové věci, své znalosti v oblasti výživy, zdraví a psychologie si neustále doplňuji. 

Jaké jsou mé profesní role?

Certifikovaný výživový poradce

Terapeut kognitivně-behaviorální metody (STOB – kurzy zdravého hubnutí)

Lektor a školitel pro soukromé i státní sektory

Lektor pro Nadační fond Zdravá5 (výuka v MŠ, ZŠ, DD)

Spoluautor projektu Fit v práci (fitvpraci.cz)

Poradce na portále jidelniplan.cz

Členka Kamevédy (rozvoj dítěte)

 

Absolvovala jsem mnoho kurzů, které mé profesní působení prohloubily – kdo chce znát mou odbornost, přikládám seznam vzdělání.

Spolupracuji s řadou odborníků a společně se snažíme dostávat lidem do podvědomí zdravý životní styl a jeho zásady, předáváme rady a vlastní zkušenosti, tipy, které jsme si nastudovali a také sami vyzkoušeli. 

Miluji pohyb.

Co se týká pohybu, který ke zdravému životnímu stylu neodmyslitelně patří, je mou vášní a náplní všedních dní Nordic walking, cyklistika, jóga v sítích a běh. V zimě s rodinou ráda lyžuji. Po celý rok se rádi věnujeme plavání a procházkám, výletům a cestování, které naplňují zbývající volný čas. Mám ráda power jógu, pilates, tanec. A vůbec, jsem otevřená všem novým možnostem v oblasti sportu, relaxace a odpočinku. Dle denních možností se věnuji sama sobě četbou knih a relaxací.