Každá žena v reprodukčním období (je-li zdravá, není těhotná) prochází během měsíce hormonálním cyklem. Hladina hormonů se v jednotlivých fázích cyklu mění a mohou vyvolat řadu změn v chování, způsobu komunikace, mění se i fyzický vzhled, způsob, jak přistupujeme k řešení k problémů.

Pokud svému cyklu porozumíme, budeme ho respektovat, otevřou se možnosti, jak z něj udělat výhodu. Výhody cyklu se dají využít v zaměstnání, ve volném čase, v partnerství, v domácnosti, v sexualitě a dalších oblastech života.

Na přednášce budou zmíněny jednotlivé fáze a jak je efektivně využít ve svém životě

Ing. Lucie Dohnalová se Vám bude věnovat celé dvě hodiny.

Rozhovor na toto téma si můžete také poslechnout zde  http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3932525

Na seminář, který se koná přímo v centru Brna, Dům Scala, v těchto prostorách je omezena kapacita, proto prosíme o včasnou rezervaci.

V ceně je drobné občerstvení a nápoje, které zajišťuje firma Tropico s.r.o., cca 120minut přednášky.

Máte možnost využít opět výhod mých seminářů, tj. navštívíte čtyři, a pátý máte dle vlastního výběru zdarma.

Využívejte akci 4+1 ZDARMA!

Jak využít ženský cyklus v životě

DATUM

11.09.2018 v 17:00h

MÍSTO KONÁNÍ

Křenová 52, Brno

CENA

200 Kč

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Upozornění

Vyplněním a odesláním své rezervace dávám souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení parlamentu a rady EU o ochraně fyzických osob (GDPR) a se zasláním pokynů k platbě na mnou výše uvedenou e-mailovou adresu. Můj e-mail bude použit také jako součást emailové komunikace s nabídkou jiných seminářů týkajících se zdravého životního stylu, výhradně jen jako nabídky Terezy Kukol. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (přímo na místě, prosím o tuto informaci telefonicky, mailem). Platba je splatná do 3 dnů od odeslání přihlášky. Při zrušení Vaší účasti méně než 14dní, si účtujeme storno poplatek 50% z ceny semináře, při zrušení méně než 7dní před termínem semináře si účtujeme storno poplatek 100% z ceny semináře. Omlouvám se všem poctivým zájemcům, avšak někdo si rezervuje semináře a ani svoji účast nezruší a blokuje místo ostatním zájemcům, proto tyto storno podmínky. Děkuji a těším se na setkání úplně všech!