Rádi se oblékáte? My ano. Víte jak na to? My ano.

Čeká vás prohlídka do typologie postavy, poradíme, co Vám sluší, ukážeme vhodné a nevhodné oblečení, možnost vyzkoušet si vhodné barvy, které Vám sluší… drobné občerstvení v ceně.

Denně přemýšlíte co si obléct? Jakou sukni, jaké kalhoty, jaké tričko…. A co svetr, sluší mě? A co teprve barva?

Chodíte nakupovat s kamarádkou, aby Vám dala „objektivní názor“?

Ukážeme Vám nedostatky celebrit a jak to úspěšně umí skrývat. Řekneme si společně jaké existují typy postavy a co je pro danou postavu vhodné a naopak nevhodné.

Možná by Vaše přemýšlení jednou pro vždy vyřešil náš seminář, který se koná přímo v centru Brna, Dům Scala, v těchto prostorách

V ceně je drobné občerstvení, nápoje, cca 90minut přednášky s módní návrhářkou Ing. Ditou Desovou, možnost vyzkoušení si barvy, která Vám sluší + krátká rada Dity pro Vás.

Využívejte akci 4+1 seminář ZDARMA

I VY MŮŽETE VYPADAT DOBŘE

DATUM

27.04.2018

MÍSTO KONANÍ

Dům Scala, Brno

CENA

200 Kč

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Upozornění

Vyplněním a odesláním své rezervace dávám souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení parlamentu a rady EU o ochraně fyzických osob (GDPR) a se zasláním pokynů k platbě na mnou výše uvedenou e-mailovou adresu. Můj e-mail bude použit také jako součást emailové komunikace s nabídkou jiných seminářů týkajících se zdravého životního stylu, výhradně jen jako nabídky Terezy Kukol. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (přímo na místě, prosím o tuto informaci telefonicky, mailem). Platba je splatná do 3 dnů od odeslání přihlášky. Při zrušení Vaší účasti méně než 14dní, si účtujeme storno poplatek 50% z ceny semináře, při zrušení méně než 7dní před termínem semináře si účtujeme storno poplatek 100% z ceny semináře. Omlouvám se všem poctivým zájemcům, avšak někdo si rezervuje semináře a ani svoji účast nezruší a blokuje místo ostatním zájemcům, proto tyto storno podmínky. Děkuji a těším se na setkání úplně všech!