Znovu opakujeme tuto výjimečnou diskuzi, kde budeme opět diskutovat s Ing. Stříteckou na tato témata.

  • výživa člověka
  • onemocnění a s tím spojená správná výživa
  • etikety potravin, složení potravin, vhodný výběr
  • správná technologická úprava
  • fyziologie, biochemie, suplementy ....

Diskuze

02.11. 2018 16-19h

Je vhodné, abyste si připravili otázky, na které chcete znát odpovědi, také je možnost zaslat otázky předem (mě do mailu), abychom se dokázali lépe připravit, pokud by bylo vhodné zajistit nějakou studií, obrázkem…. Stačí týden předem zaslat seznam otázek do mailu.

Přestože odpovídat bude hlavně Ing. Střítecká, zapojit se můžete i Vy s vlastní zkušeností, tj. budeme si předávat zkušenosti a budeme kromě odborných odpovědí ze strany Ing. Střítecké také o problémech a otázkách diskutovat všichni společně, čímž bychom si měli zajistit mnohem větší pohled na danou problematiku.

ZEPTEJTE SE NA CO CHCETE, CO VÁS ZAJÍMÁ, NA CO NEZNÁTE ODPOVĚDI…… např.:

“Nejsem schopen se ráno nasnídat, co mám dělat a čím to může být?”

“Co mám jíst, když jdu na čtyř hodinový výšlap?”

“Je dobré ovesnou kaši raději vařit nebo jíst pouze zamíchanou s jogurtem?”

“Když jsem celiak, je ještě nějaká možnost, abych celiakem nebyl?”

“Mé dítě je často nemocné, jakým přirozeným způsobem mohu posílit jeho imunitu?”

“Co to je PUFA a MUFA?”

“Kde si mohu stěžovat na prošlé potraviny v obchodě?”

Určitě Vás napadají další a další otázky, NAPIŠTE si je a pak se zeptejte odborníka na jeho odpověď.

Přednáška trvá 120-180 minut, lektorem a hlavní diskutérem bude Ing. Hana Střítecká, dále Bc. Lenka Bořutová, Jiří Wagner a také já. Součástí diskuze bude ZDARMA drobné občerstvení a také bude zajištěn pitný režim od společnosti Tropico. Káva a další občerstvení ve formě tyčinek bude k zakoupení na baru fitness centra Body Care. Zde budou všechny diskuze probíhat. Adresa je Palackého třída 162, Brno.

- - - POČET DISKUTUJÍCÍCH JE OMEZEN - - -

"uplatňujte své slevy formou slevových kartiček 4+1 zdarma"

VIP diskuze s Hankou

DATUM

02.11.2018

16:00 - 19:00

MÍSTO KONANÍ

Palackého 162, Brno

CENA

450 Kč

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Upozornění

Vyplněním a odesláním své rezervace dávám souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení parlamentu a rady EU o ochraně fyzických osob (GDPR) a se zasláním pokynů k platbě na mnou výše uvedenou e-mailovou adresu. Můj e-mail bude použit také jako součást emailové komunikace s nabídkou jiných seminářů týkajících se zdravého životního stylu, výhradně jen jako nabídky Terezy Kukol. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (přímo na místě, prosím o tuto informaci telefonicky, mailem). Platba je splatná do 3 dnů od odeslání přihlášky. Při zrušení Vaší účasti méně než 14dní, si účtujeme storno poplatek 50% z ceny semináře, při zrušení méně než 7dní před termínem semináře si účtujeme storno poplatek 100% z ceny semináře. Omlouvám se všem poctivým zájemcům, avšak někdo si rezervuje semináře a ani svoji účast nezruší a blokuje místo ostatním zájemcům, proto tyto storno podmínky. Děkuji a těším se na setkání úplně všech!