Seznámení s Martinou

Martina vyhrála v soutěži „Chci už konečně zhubnout“ personalizovaný jídelníček, sestavený přímo pro ní. Přijela za mnou do Brna až z dalekého Uherského Hradiště, kde žije se svým manželem a dvěma malými dětmi. Takže Vám zde představuji maminku na mateřské dovolené, která ještě chodí v časech „volna“ na brigády. Její přání je zredukovat svoji hmotnost. Martina je velmi příjemná a usměvavá dáma, tatínek i jejich děti ji do Brna doprovodili a tak se z výhry postupně stává cíl jejich výletů. Máme spolu naplánovaných celkem 5 návštěv.

Průběžně Vás budu informovat o tom, jak se paní Martině daří a společně s námi, tak můžete sledovat její proměnu.

Základní vstupní informace:

Věk: 28 let

Hmotnost: 97,9kg

Množství % tuků: 41%

Množství viscerálního tuku: 132cm2

Nevaří každý den. Alergii nebo intoleranci na potraviny nemá, ale nemusí omáčky, mango, avokádo, chřest, lilek a všechny možné mořské potvory, jako mušle, chobotnice a vnitřnosti. Na tomto si určitě nepochutná. Kafíčko si dá maximálně jednou denně, a moc má ráda sladkosti, na kterých ujíždí společně s dcerou. Spát chodí kolem půlnoci, někdy i nad ránem. Nekouří, a taky nesportuje. Léky neužívá žádné.

Je potřeba se zaměřit na pravidelnou stravu a snížit tak množství viscerálního tuku. Na odpolední svačinku a večeři snížím množství sacharidů. Dále se budeme snažit zaměnit sladké koláčky a pamlsky za občasné pečení domácích moučníků, stejně tak je potřeba zapracovat na úpravě spánku a postupně budeme zařazovat nějakou sportovní aktivitu, abychom podpořili spalování podkožního tuku.

Příjem energie: 6908 kJ

Držme Martině společně palce, a kdo chce, tak prostě hubněte s námi a podílejte se se svými výsledky na FB, vždy pod příspěvky Martiny, které budu pravidelně právě na FB  a zde zveřejňovat.