Semináře IXRAW strava v kuchyni

RAW strava opět na scéně!

raw

Slyšeli jste u o raw, ale nevíte jak začít? Chtěli byste se o raw dozvědět více? Chcete raw prvně ochutnat než se do ní pustíte doma?

Dozvíte se:

- jaké jsou výhody a nevýhody této stravy

- jak fungují enzymy a v čem nám právě raw strava pomáhá

- dostanete recepty

- dostanete svoji porci ochutnávky, nejen smoothie

- budeme si vše připravovat přímo na místě

 

Na seminář, který se koná přímo v centru Brna, Dům Scala, v těchto prostorách je omezena kapacita, proto prosíme o včasnou rezervaci.

DSC_2379 DSC_2366

V ceně je drobné občerstvení a nápoje, které zajišťuje firma Tropico s.r.o., cca 120minut přednášky včetně ukázek a ochutnávek raw stravy.

Máte možnost využít opět výhod mých seminářů, tj. navštívíte čtyři, a pátý máte dle vlastního výběru zdarma.

Seminare

RAW strava v kuchyni

DATUM MÍSTO KONÁNÍ CENA
26.10.2017 Dům Scala Brno 299,- Kč

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Podmínky pro seminář

Vyplněním a odesláním své rezervace dáváte souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (přímo na místě, prosím o tuto informaci telefonicky, mailem).
Platba je splatná do 3 dnů od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Při zrušení Vaší účasti méně než 14dní, si účtujeme storno poplatek 50% z ceny semináře, při zrušení méně než 7dní před termínem semináře si účtujeme storno poplatek 100% z ceny semináře.
Omlouvám se všem poctivým zájemcům, avšak někdo si rezervuje semináře a ani svoji účast nezruší a blokuje místo ostatním zájemcům, proto tyto storno podmínky. Děkuji a těším se na setkání úplně všech!