Seminář VIIVÝKLAD SNŮ KRESBOU

Zdají se Vám často sny? Nevíte co znamená jejich obsah? Zdají se Vám často ty STEJNÉ sny? Přijďte si rozklíčovat jejich obsah.

17918741_1397730673625120_821660421_n

Probouzíte se ráno a přemýšlíte nad tím, co se Vám zdálo? Co to znamená? Je to nějaká předzvěst nebo něco, co Vás má na něco upozornit?

Výklad bude doplněn pohledem na neurofysiologii snů.

Možná své odpovědi najdete  na tomto semináři, který se koná přímo v centru Brna, Mor.nám.3, v těchto prostorách.

        DSC_2379              DSC_2366

V ceně jsou nápoje od společnosti Tropico s.r.o. , cca 90 minut sezení s Jiřím Adamcem, jehož východiskem pro toto téma je dlouholetá práce s klienty.

 

***NUTNÁ REZERVACE, max. počet zájemců je 10***

 

Jiří Adamec založil v roce 1990 Filosofický seminář – katedru teorie v Brně, kde vyučuje psychologii v poradenství. Je rovněž zakladatelem Malé univerzity dobrovolníků a výukového pracoviště zaměřeného na Vztahovou terapii rodičů s dětmi. Pravidelně publikuje. Více o jeho aktivitách najdete zde www.psychostudium.cz
„Aktuálně se věnuje ve spolupráci s organizací Camino Vsetín sociální rehabilitaci nevyléčitelně duševně nemocných (biblioterapie a psychoedukace rodinných příslušníků). Pravidelně přednáší v rámci vzdělávacích akcí pro veřejnost, např. Městská knihovna Vítkov nebo pořádá společná setkání seniorů v rámci podpory duševního zdraví (Domov Odry, Domov Vítkov). V minulosti (v průběhu let 1990 – 2000) přednášel externě filosofii na MU v Brně, FF UP v Olomouci a FF UK v Praze“.

IMG_2853

 

Opět máte možnost využít akci na všechny semináře 4+1 zdarma.

Seminare

http://zdravesterezou.cz/novinka-ziskejte-paty-seminar-zdarma/

CO O NÁS ŘÍKAJÍ SNY

DATUM MÍSTO KONÁNÍ CENA
12.12.2017 Mor. nám.3, Brno 200,- Kč

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Podmínky pro seminář

Vyplněním a odesláním své rezervace dáváte souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (přímo na místě, prosím o tuto informaci telefonicky, mailem).
Platba je splatná do 3 dnů od odeslání přihlášky, při nezaplacení v řádném termínu se rezervace ruší. Při zrušení Vaší účasti méně než 14dní, si účtujeme storno poplatek 50% z ceny semináře, při zrušení méně než 7dní před termínem semináře si účtujeme storno poplatek 100% z ceny semináře.
Omlouvám se všem poctivým zájemcům, avšak někdo si rezervuje semináře a ani svoji účast nezruší a blokuje místo ostatním zájemcům, proto tyto storno podmínky. Děkuji a těším se na setkání úplně všech!