Nordic Walking jako prevence proti stresu

Že je Nordic Walking ideální pohybová aktivita pro každého, vhodná pro všechny generace, mladší i starší, zdravé i pohybově limitované, děti i sportovce… to všechno už víme.
Tentokrát se zaměříme na to, co se děje s naší psychikou při pohybu jako takovém a při Nordic Walking speciálně.

Jaké blaho Nordic Walking přináší naši duši i tělu a co se nám děje při výšlapu v těle?
Co můžeme udělat pro to, abychom byli co nejčastěji v pohodě a žili naplněný život plný zdraví, radosti a pohody?

To vše se dozvíme právě na tomto semináři.
Přednášet bude Mgr. Zdenka Šardová – lektorka a akreditovaná instruktorka NW z Nordic Walking Brno a okolí.
Prostor bude i pro Vaše otázky a každý účastník obdrží dárek

V ceně je 120 minutová přednáška, včetně ukázky, dále drobné občerstvení a pitný režim od společnosti Tropico s.r.o. + pro každého návštěvníka tohoto semináře máme připravený dárek.

Využívejte akci 4+1 ZDARMA!

NORDIC WALKING jako prevence proti stresu

DATUM

11.10.2018 v 17:30 - 19:30h

MÍSTO KONÁNÍ

Křenová 52, Brno

CENA

200 Kč

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Upozornění

Vyplněním a odesláním své rezervace dávám souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení parlamentu a rady EU o ochraně fyzických osob (GDPR) a se zasláním pokynů k platbě na mnou výše uvedenou e-mailovou adresu. Můj e-mail bude použit také jako součást emailové komunikace s nabídkou jiných seminářů týkajících se zdravého životního stylu, výhradně jen jako nabídky Terezy Kukol. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (přímo na místě, prosím o tuto informaci telefonicky, mailem). Platba je splatná do 3 dnů od odeslání přihlášky. Při zrušení Vaší účasti méně než 14dní, si účtujeme storno poplatek 50% z ceny semináře, při zrušení méně než 7dní před termínem semináře si účtujeme storno poplatek 100% z ceny semináře. Omlouvám se všem poctivým zájemcům, avšak někdo si rezervuje semináře a ani svoji účast nezruší a blokuje místo ostatním zájemcům, proto tyto storno podmínky. Děkuji a těším se na setkání úplně všech!