Pojďme se společně podívat do tajů výživy v těhotenství, jak se stravovat při kojení a také jak jde život malého dítěte a změny a nároky ve stravování rostoucího dítěte až do 18let.

Čekáte miminko? Ráda by jste věděla, co je vhodné v těhotenství jíst a co naopak omezit? Co je potřeba doplňovat více a co méně, aby Vaše děťátko mělo vše potřebné pro svůj vývoj? Poprvé bude součástí semináře i ukázka a techniky cvičení – jak se dát po porodu do formy. Je to krátké cvičení pro maminky po porodu (není povinné), a pokud nás navštíví tatínek, prarodič nebo teta – dostane k zapůjčení literaturu ohledně výživy dětí a může čas využít i jinak před polednem.

Jste kojící maminka, které záleží na tom, co skrze mateřské mléko dostává Vaše dítě? A co byste měla a neměla při kojení jíst?

Máte doma malé dítě? I pro Vaše nejmenší je velmi důležité z čeho se jeho strava skládá a co je a není pro Vaše děti vhodné, tak aby neměly hlad, aby neměly nadváhu a také aby jim i chutnalo.

No a pokud máte doma už školáka nebo puberťáka, tak i pro Vás je tento seminář, protože si zde budeme povídat o nástrahách v pubertě, co většinou přestávají adolescenti jíst a naopak to potřebují pro svůj růst i v pubertě. Co jim dávat do školy na svačinky….

Společně si o výživě těhotných žen, kojících maminek a výživě dětí popovídáme se specialistkou na výživu dětí, rovněž maminkou a odbornicí na racionální a českou stravu.

Výživa nejen malého dítěte je jedním z mnoha faktorů, které ovlivňují jeho další vývoj.

Do poradny mě chodí hodně maminek a babiček, které neví, co svým dětem a vnoučatům mají a nemají dávat. Jaká potravina by neměla v jídelníčku dětí (dle věku) být a která by tam naopak měla být zařazena více. Všem nám je jasné, že hamburger to není.

Tento seminář není o tom, abychom Vám vykládali to, co je snad téměř všem maminkám jasné, ale rozdělíme si děti dle věku, dále si povíme, jak vůbec funguje metabolismus a trávení, zkusíme se zaměřit na otázky typu: „Co je lepší?“ – nabídnout dítěti ovoce nebo ovocnou přesnídávku, je pro dítě lepší výživa ve skleničce nebo mu doma něco uvařit?…. . Spousta dnešních dětí trpí na intolerance na laktózu, lepek… mají potravinové alergie, i na toto téma Vám odborník jistě odpoví.

Co od nás dostanete:

  • mnoho cenných informací nejen z pohledu zkušených maminek, ale i odborníků
  • recepty a návody vhodných jídel s rozdělením pro každý věk, včetně tipů pro školní svačinky
  • osvědčení

Seminář se koná přímo v centru Brna, v těchto prostorách

V ceně jsou nápoje zajišťující společnost Tropico s.r.o.

V poledne je obědová pauza.

JAK SE STRAVOVAT V TĚHOTENSTVÍ, PŘI KOJENÍ A VÝŽIVA DÍTĚTE DO 18LET

DATUM

10.06.2018

9:00 - 15:00 h

MÍSTO KONÁNÍ

Moravské nám.3, Brno

CENA

690 Kč

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Upozornění

Vyplněním a odesláním své rezervace dávám souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení parlamentu a rady EU o ochraně fyzických osob (GDPR) a se zasláním pokynů k platbě na mnou výše uvedenou e-mailovou adresu. Můj e-mail bude použit také jako součást emailové komunikace s nabídkou jiných seminářů týkajících se zdravého životního stylu, výhradně jen jako nabídky Terezy Kukol. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (přímo na místě, prosím o tuto informaci telefonicky, mailem). Platba je splatná do 3 dnů od odeslání přihlášky. Při zrušení Vaší účasti méně než 14dní, si účtujeme storno poplatek 50% z ceny semináře, při zrušení méně než 7dní před termínem semináře si účtujeme storno poplatek 100% z ceny semináře. Omlouvám se všem poctivým zájemcům, avšak někdo si rezervuje semináře a ani svoji účast nezruší a blokuje místo ostatním zájemcům, proto tyto storno podmínky. Děkuji a těším se na setkání úplně všech!