„Poradenství s praxí i bez praxe“

V knize se Vám snažím přiblížit některé příběhy mých klientů, mé přístupy ke každému, jejich zpovědi a reakce, také jejich úspěchy a neúspěchy.

Dávám Vám k dispozici své vyzkoušené a fungující rady, dočtete se jak vybírat potraviny, jak správně jídla kombinovat, jaké zásady platí v redukčním jídelníčku, a jak jsem ke každému klientovi přistupovala, včetně energie, kterou jsem jim vypočítala. Máte k dispozici také některé jídelníčky, které jsem jim sestavila a kterými se řídili. Součástí knihy je i můj osobní příběh. V knize jsou také uvedeny myšlenky na „zamyšlenou“.

Kniha je vhodná pro širokou skupinu lidí, pro hubnoucí, pro lidi, kteří mají nějaké zdravotní omezení nebo chtějí svoji tělesnou hmotnost naopak přibrat, nebo pro každého, kdo si chce změnit a zlepšit kvalitu svého života. Kniha může být také dobrým rádcem pro začínající výživové poradce a všechny, kteří chtějí sdílet příběhy svých kolegů v praxi.

Cena knihy: 249 Kč včetně DPH

Možnosti vyzvednutí/zakoupení si knihy:

  • u mě v poradně (pouze klienti a lidé absolvující mé semináře po předchozí domluvě – mailem, sms)
  • v prodejně Zdraví s chutí (nám. Svobody, OD Omega Brno, bez předchozí domluvy, knihy tam jsou běžně k dostání)
  • v knihkupectví Zlatý klíček (Jaselská 8, Brno, bez předchozí domluvy, knihy tam jsou běžně k dostání)
  • doručení prostřednictvím České pošty (je potřeba si ji zde na webu objednat)

O dalších místech, kde si knihu můžete zakoupit, Vás budu průběžně informovat zde na webu. O prodejních sítích stále jednáme v rámci celé ČR.

Věřím, že si každý z Vás v knize vybere to, co sám hledá. Kniha je psaná velmi čtivou a příjemnou formou. Není to „výživářská nalejvárna“, jak se někteří mohou domýšlet, ale realita, praxe, přístupy, výživa a také psychologie.

„Změňte přístup, změňte mapu“

Možná Vám právě tato kniha může pomoci ve Vašem životě, ve Vašem posunu, nejen při hubnutí, a i kdyby to měla být jedna jediná věta, která Vám z celé knihy utkví v hlavě a pomůže Vám k Vaší změně a v cestě k cíli, pak je to právě to, o co mi jde, co si přeji a proč jsem i tuto knihu napsala.

Za mě je úkol splněn. Nyní je řada na Vás.

Close Menu