Může detoxikace ovlivnit hubnutí a podzimní respirační problémy?Může detoxikace ovlivnit hubnutí a podzimní respirační problémy?

Nedaří se Vám stále zhubnout? Co když Vaše tělo potřebuje občasnou detoxikaci? Býváte často nemocní? Nebo Vás trápí jen podzimní nachlazení?

Jak na to:

1. detoxikace jako podpora hubnutí – může nápomoci pročištění lymfatického systému, srovnání hormonálních nerovnováh a v neposlední řadě může pomoci odhalit potíže s metabolismem, střevní dysbiozou a intolerancemi různých potravin, které brzdí nebo blokují hubnutí

2. detoxikace je známá také tím, že podpoří imunitní systém a tím nám umožní prožít podzim a zimu bez opakovaných respiračních onemocnění (rým, chřipek, angín…). Také ale může osvobodit od problémů s alergiemi a astmatem.

Přijďte si poslechnout odborníka přes intoxikace a detoxikace. Rozhodně Vám nebude nic vnucovat, ani Vás přesvědčovat, ale možná právě po této přednášce pochopíte, proč se někdy tělo brání občasným nachlazením, chřipkou nebo i neúspěšným hubnutím.

Je pro Vás připraven odborník, který se touto problematikou zabývá již několik let, více si o lektorce můžete přečíst http://www.detoxikace-a-vyziva.cz/

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Každý účastník tohoto semináře zároveň získá i dárek ve formě 50% slevy na první konzultaci v detoxikační poradně.

Beautiful Young Woman choosing between Fruits and Sweets

V těchto prostorách, Moravské nám.3, Brno probíhá seminář.

DSC_2379 DSC_2366

V ceně je pitný režim od společnosti http://www.vitaminyuledu.cz/

-

-

Seminare

 Pro tento seminář platí akce 4+1 zdarma, více o této nabídce zde http://zdravesterezou.cz/novinka-ziskejte-paty-seminar-zdarma/

 

Termín konání semináře

DATUM MÍSTO KONÁNÍ CENA
3.10.2017 v 17h Mor.nám.3 Brno 200,- Kč

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Podmínky pro seminář

Vyplněním a odesláním své rezervace dáváte souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě na Vámi udanou e-mailovou adresu. Platba je možná převodem nebo v hotovosti (přímo na místě, prosím o tuto informaci telefonicky, mailem).

 Děkuji a těším se na setkání úplně všech!