Jarní víkendová akce s názvem FIT víkend na Jižní Moravě je za námi. Na jaře, v termínu 12.-14.4. 2019 plánujeme akci opakovat. Do konce září Vám sdělíme podrobnosti o místě a programu této akce. Sledujte webovky i FB, abyste si své místo rezervovali včas.

Zažijte 3 dny plné pohodových výšlapů Nordic Walking pro začátečníky i pokročilé. Každý den je připraven výšlap pod vedením zkušené instruktorky Mgr. Zdenky Šardové.

Během pobytu budete mít možnost vzdělávat se na přednáškách v oblasti zdravého životního stylu, důraz bude kladen na správnou a vyváženou stravu, výhody ale i rizika spojená s jednotlivými výživovými směry, také proč je vhodné absolvovat občasnou detoxikaci organismu, workshop a vlastní testování sebe sama po stránce osobního rozvoje. Věnovat se Vám bude výživová poradkyně, členka Aliance výživových poradců a konzultantka Tereza Kukol.

Termín: 12.-14.4. 2019

Cena: 4.250 Kč

Kde: Penzion Slunečnice, obec Kuřimská Nová Ves (Vysočina)

V ceně: 2x ubytování, 2x snídaně, výšlapy a přednášky lektorů, zapůjčení NW holí a cvičení s holemi, dle zájmu ranní cvičení čchi-kung, pitný režim, drobné svačinky na výšlapy, krásné prostředí zaručeno, počasí máme objednáno 

V ceně není započítáno: 5x jídlo (3x oběd, 2x večeře, 140Kč/porce, za celý pobyt tedy 700Kč, kdo nechce např. večeře, je možnost si objednat pouze obědy). Vařit se bude vyvážená vegetariánská strava.

Co Vás tedy čeká? Kombinace pohybu a vzdělávání po celé tři dny v příjemném prostředí, se stejně smýšlejícími lidmi

Co víc? Díky krásnému, příjemnému, lesnímu prostředí máme všichni možnost nejen večerních procházek, ale i v rámci vlastního volna relaxovat, odpočívat a prostě “jen tak si nerušeně být” v srdci přírody. Výšlapy zvládnou i úplní začátečníci, přizpůsobíme se Vám. Dále během celého pobytu bude k dispozici pitný režim, který bude zajišťovat firma Tropico. Svačinky budeme ochutnávat od firmy Strachova čokoláda. Součástí jsou také interaktivní hry a přednášky rozvrstvené během dne s ohledem na počasí. Strava je navržena v rámci racionální stravy, kde preferujeme vegetariánskou stravu stylem “překvapení šéfkuchaře”. Je zde možnost stravu upravit na bezlepkovou, bezlaktózovou… . V Penzionu je bar s možností zakoupit drobné pochutiny, víno, pivo, paní kuchařka peče i domácí moučníky. V penzionu není platební terminál, je nutné si tedy vzít hotovost.

A bonus? Budete mít možnost změřit se ZDARMA na bio-impedančním přístroji Jawon, a zjistit tak kromě hmotnosti, také poměry svalů, tuků a vody v těle a spoustu dalších hodnot.

Co můžete získat? Zajímavé zkušenosti, které můžete praktikovat ve svém životě a nové přátelé.

Nástup na tento pobyt je 12.4. 2019 v době 10-11h, odjezd 14.4. 2019 cca v 15h.

Tímto pobytem Vás bude po celou provázet Tereza Kukol a Zdenka Šardová.

Tereza: “Tento druh akce mě neskutečně baví, je to pro mě zároveň výzva, poznávat nové příběhy, nové přátelé… a mít možnost dělat svoji práci kvalitně a tak, jak nejlépe umím”

Zdenka: “Na tuto akci se moc těším, protože je jedinečná právě díky své komplexnosti a propojení pohybu, zdravé stravy a osobního rozvoje. K tomu v nádherném prostředí v srdci přírody, kde můžeme jen tak být, koukat do přírody a užívat si klidu a pohody. “Navíc tu výborně vaří

Než se objednáte, přečtěte si prosím obchodní podmínky. Odesláním své příhlášky potvrzujete Váš souhlas s těmito podmínkami.

Pokud se objednáváte s kamarádkou, napište do poznámek jméno, s kým chcete být na pokoji. Pokoje jsou 2-4 lůžkové, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celý penzion je po kompletní rekonstrukci a díky své lokalitě a využití je velmi atraktivní. Máme rezervovaný celý pension, kde budeme pouze my, účastníci zájezdu, i zde je však omezená kapacita míst.

Pokud máte zájem, objednávejte si svůj FIT víkend včas. Do konce ledna běží zvýhodněná cena. Pozvěte své kamarádky a kamarády, přátelé, maminky, kolegyně v práci….. , využijte také DÁRKOVÉHO POUKAZU, třeba jako vánoční dárek.

Více informací a přesný harmonogram celého víkendu včetně organizačních pokynů dostanete k dispozici cca 14 dní před nástupem na tento pobyt.

Po odeslání přihlášky Vám do 48hodin pošleme další pokyny nutné k rezervaci pobytu a zajištění vhodného stravování dle Vašeho výběru, včetně správného výběru NW holí, pokud nevlastníte své.

Odkazy:
Lektorka zajišťující Nordic walking: https://www.nordic-walking-brno.cz

Více info o penzionu najdete zde http://www.penzion-slunecnice.cz

Pitný režim zajišťuje firma http://www.vitaminyuledu.cz

Občerstvení bude mít od https://strachovacokolada.cz

Těšíme se na Vás
Tereza a Zdenka

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Souhlas s obchodními podmínkami

Upozornění

Vyplněním a odesláním své rezervace dáváte souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě na Vámi udanou e-mailovou adresu.

Místo je Vám rezervováno až po uhrazení celé částky za víkendový pobyt.

Close Menu