Zažijte 3 dny plné akčních a pohodových výšlapů Nordic walking pro začátečníky i pokročilé. Každý den je připraven výšlap pod vedením zkušené instruktorky Mgr. Zdenky Šardové.

Během celého pobytu budete mít možnost se vzdělávat na přednáškách v oblasti správného životního stylu, důraz bude kladen především na správnou a vyváženou stravu, praktická ukázka je samozřejmostí. Věnovat se Vám bude výživová poradkyně a členka Aliance výživových poradců Tereza Kukol.

Termín: 13.-15.4. 2018

Cena: 4.250 Kč

           3.950 Kč (výhodná nabídka při včasné úhradě do 28.2. 2018)

Kde: Penzion Zaječí, obec Zaječí (jižní Morava)

V ceně: 2x ubytování, 2x snídaně, výšlapy a přednášky lektorů, zapůjčení NW holí a cvičení s holemi, dle nálady večerní bowling, pitný režim, drobné svačinky mezi výšlapy, a dárek pro každého účastníka.

Co Vás tedy čeká? Kombinace pohybu a vzdělávání po celé tři dny v příjemném prostředí, se stejně smýšlejícími lidmi.

Co víc? Jako večerní zábava a větší poznání nás, a dalších “účastníků zájezdu” plánujeme bowling. Dále během celého pobytu bude k dispozici pitný režim, který bude zajišťovat firma Tropico. Svačinky a vhodné tyčinky budeme ochutnávat od firmy Čokobonbon – Strachova čokoláda. Součástí jsou také interaktivní hry o výživě a přednášky rozvrstvené během dne s ohledem na počasí. Strava je navržena výživovou poradkyní, kde si před pobytem každý objedná dle výběru, který Vám zašleme po zaplacení pobytu na mail, dle Vaší preference si zvolíte Vámi vhodné stravování (racionální, vegetariánské, bezlaktózové…), vysvětlíme si i jak tyto rychlá jídla připravit. Každý účastník obdrží na konci pobytu dáreček. Je možnost také za poplatek ochutnat místní vína, která jsou v této oblasti vskutku výborná.

A bonus? Budete mít možnost změřit se ZDARMA na bio-impedančním přístroji Jawon, a zjistit tak kromě hmotnosti, také poměry svalů, tuků a vody v těle a spoustu dalších hodnot.

Co můžete získat? Zajímavé zkušenosti, které můžete praktikovat ve svém životě a nové přátelé.

Nástup na tento pobyt je 13.4. 2018 v době 9-10h, odjezd 15.4. 2018 cca v 15h.

Tímto pobytem Vás bude po celou provázet Tereza Kukol a Zdenka Šardová.

Tereza: “Těším se na tento výjimečný pobyt, že poznám nové příběhy lidí, nové tváře, miluji smích, akčnost a pohodu”

Zdenka:Víkendových akcí už mám za sebou mnoho, nicméně tato bude zcela výjimečná a komplexní právě propojením pohybu se zdravou stravou. Těším se, co nového se v oblasti výživy dozvím, a už se nemůžu dočkat na objevování nových krásných míst vinařské oblasti Jižní Moravy

Než se objednáte, přečtěte si prosím obchodní podmínky. Odesláním své příhlášky potvrzujete Váš souhlas s těmito podmínkami. Objednávku můžete provést odpovědí na mail, telefonicky, nebo objednacím formulářem na webu.

Pokud se objednáváte s kamarádkou, napište do poznámek jméno, s kým chcete být na pokoji. Pokoje jsou 2-3 lůžkové, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celý penzion je po kompletní rekonstrukci a je velmi atraktivní. Máme rezervovanou celou ubytovací část, i zde je však omezená kapacita míst.

Pokud máte zájem, objednávejte si svůj FIT víkend včas. Do konce února běží zvýhodněná cena. Pozvěte své kamarádky a kamarády, přátelé, maminky, kolegyně v práci…..

Doplatky: obědy a večeře dle Vašeho předchozího výběru za zvýhodněnou cenu, ochutnávky vín.

Více informací a přesný harmonogram celého víkendu včetně organizačních pokynů dostanete k dispozici cca 14 dní před nástupem na tento pobyt.

Po odeslání přihlášky Vám do 48 hodin pošleme další pokyny nutné k rezervaci pobytu a zajištění vhodného stravování dle Vašeho výběru, včetně správného výběru NW holí, pokud nevlastníte své.

Odkazy:
Lektorka zajišťující Nordic walking: https://www.nordic-walking-brno.cz

Více info o penzionu najdete zde http://www.penzionzajecak.cz

Pitný režim zajišťuje firma http://www.vitaminyuledu.cz

Občerstvení bude mít od https://strachovacokolada.cz

Těšíme se na Vás
Tereza a Zdenka

OBJEDNÁVKA NA SEMINÁŘ

Souhlas s obchodními podmínkami

Upozornění

Vyplněním a odesláním své rezervace dáváte souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě na Vámi udanou e-mailovou adresu.
Close Menu