Jarní víkendová akce s názvem FIT víkend na Jižní Moravě je za námi. Na jaře, v termínu 12.-14.4. 2019 plánujeme akci opakovat. Do konce září Vám sdělíme podrobnosti o místě a programu této akce. Sledujte webovky i FB, abyste si své místo rezervovali včas.

POHODOVÝ FIT DEN V LESPARKU

„Jednodenní zážitky v lesním prostředí.“

Kdy: 22.08. 2020 cca 9-19h

Cena:  1.490 Kč 

Zažijeme spolu během jednoho dne tolik radostí, že se nám nebude chtít odjíždět večer domů. Čeká nás velmi krásné, příjemné prostředí v Lesparku Vřesovice, kde budete mít možnost se změřit na bio-impedančním přístroji jawon a zjistit tak své poměry v těle (tuky, svaly, vodu…) včetně vytištění výsledků.

Dále nás čeká procházka nordic walking po okolí, terén bude vlnitý, zvládnou jej začátečníci, stejně tak si přijdou na své i pokročilí šlapáci. Vyšlápnem si po okolí plného zajímavých skalních útvarů, hradisek a kaplí.

Poté nás čeká oběd v krásné lesní restauraci, který bude připraven pouze z čerstvých surovin, na výběr bude vegetariánské jídlo, či jídlo s masem.

Po obědě se přesuneme do jurty na přednášky, tentokrát nás čekají velmi zajímavá a oblíbená témata: Nakup si to nejlepší pro sebe a Najdi si svůj životní styl. Během těchto přednášek si dáme kávu, čaj a domácí dezert. A po přednáškách nás čeká večerní prožitek ve formě jemné jógy.

Jóga bude v každém případě přizpůsobená zdatnosti a zájmu účastníků, lze realizovat i klasickou jógu či akro jógu (dle domluvy). Kdo bude mít zájem, může si dát před odjezdem domů ještě večeři, kdo ne, pak se po józe vydáme zase do svých domovů.

Cena zahrnuje: lektora nordic walking, lektora jógy, přednášejícího, stravu (polévka, hlavní chod, dezert, káva/čaj), zapůjčení holí kdo nemá, měření na přístroji.

Cena nezahrnuje: dopravu, svačinku, večeři

Doporučujeme sebou: Oblečení na převlečení, láhve na pití, ovoce či drobnou svačinku na výšlap a po skončení jógy, zápisník pro případné informace z přednášek. Podrobnější informace budou zaslány před akcí do mailů.

Pozn.: doprava lze vyřešit pro pár zájemců tak, že je přibereme po cestě do auta

Než se objednáte, přečtěte si prosím obchodní podmínky.

Pokud máte zájem, objednávejte si svůj FIT víkend včas. Do konce ledna běží zvýhodněná cena. Pozvěte své kamarádky a kamarády, přátelé, maminky, kolegyně v práci….. , využijte také DÁRKOVÉHO POUKAZU, třeba jako vánoční dárek.

Více informací a přesný harmonogram celého víkendu včetně organizačních pokynů dostanete k dispozici cca 14 dní před nástupem na tento pobyt.

Po odeslání přihlášky Vám do 48hodin pošleme další pokyny nutné k rezervaci pobytu a zajištění vhodného stravování dle Vašeho výběru, včetně správného výběru NW holí, pokud nevlastníte své.

Odkazy:

Lektorem nordic walking je Zdenka Šardová https://www.nordic-walking-brno.cz/

Lektorem jógy je Michaela Kachtíková https://www.facebook.com/jogamika/

Lektorem přednášek je Tereza Kukol http://zdravesterezou.cz/

Chcete vyrazit?

Prosím vyplňte formulář objednávky na FIT DAY na konci této webové stránky.

OBJEDNÁVKA NA FIT DAY

Souhlas s obchodními podmínkami

Upozornění

Vyplněním a odesláním své rezervace dáváte souhlas s použitím osobních údajů a se zasláním pokynů k platbě na Vámi udanou e-mailovou adresu.

Místo je Vám rezervováno až po uhrazení celé částky za víkendový pobyt.