Zajímá Vás téma z oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu? Tyto semináře Vám postupně pomohou odkrýt  tajemství a zákoutí možná i Vašich otázek, na které nemáte zatím odpověď.

— záleží nám na Vás —

Čekají Vás semináře na různá témata, vždy v doprovodu odborníka a specialisty na dané téma.

V tomto roce Vás ještě čeká: orientace v etiketách potravin rozdělených na více částí, detoxikace, proč zrovna nordic walking, workshopy,  raw, veganství a vegetariánství, dost závislosti na cukru, …. a spoustu dalšího… vše očima odborníků. Také Vás čeká jedno malé překvapení ze strany mě samotné 🙂

—rozhodně se nebudete nudit —

Při první návštěvě semináře získáte kartičku, po vyčerpání čtyř seminářů, získáváte pátý seminář dle vlastního výběru zdarma.

A proto – sledujte náš FB a webové stránky. Pokud chcete být informování o novinkách a dalších seminářích a tím nepropásnout žádný seminář, který by Vás mohl zajímat, napište mě, budu Vás pravidelně informovat.

Přehled seminářů

Kartička není časově omezena, tj. můžete si chodit na semináře, které Vás zajímají. Kartička je nepřenosná. Neplatí pro semináře, kde posluchači získávají osvědčení (většinou celodenní školení a finančně nákladnější)