Ajurvédská a čínská medicína považují detoxikaci za úplně přirozený jev, který představuje očistu organismu – těla a duše. S jeho pomocí odstraníte z těla toxiny, které narušují chod organismu a způsobují někdy lehčí někdy vážnější disharomii v těle. Taková imunita jak dobře funguje, nebo samodetoxikace, jak často jsme nemocní, kolik ATB jsme již spolykali a kolik stresových situací podstoupili…se odráží na našem vnitřním prostředí.

Detoxikace Vám pomůže očistit tělo od nežádoucích látek, máte možnost se zbavit konkrétních potíží a preventivně si po zimě a nejen po zimě pročistit organismus.

Existuje několik metod, jak detoxikovat. Já sama si dopřávám 2x ročně „detoxikační týden“, někdy jsou první a poslední dny krušné, ale ještě se mě nestalo, že bych nevydržela. Totiž ten pocit čistoty jak těla, tak duše je vždy silnější než začáteční hlad a případně následné projevy detoxu, jako je bolest hlavy, únava….

Pokud se chcete do detoxu než začne jaro pustit, nebo i kdykoliv jindy v průběhu roku, doporučuji Vám kolegyňku, více info o Lucce je zde http://www.detoxikace-a-vyziva.cz/ a pokud Vám bude stačit např. jen jídelníček a mé zkušenosti, napište mě, ráda se s Vámi sejdu v poradně, nebo Vám můj týdenní detox mohu poslat zdarma na mail.

Napsala: Tereza Kukol, Zdroj: Mudr. Mária Butkovičová a Celostní medicína